Kod Czerwony i niebieski – Bezpieczne ograniczanie PKB w służbie zdrowia cd

Nieustający wzrost wydatków na opiekę zdrowotną przekraczający PKB neguje wszelkie nieciągłe rozwiązania fiskalne, takie jak opóźnienie przyznania Medicare. Ponieważ lekarze wywierają silny wpływ na korzystanie z zasobów opieki zdrowotnej i opinii publicznej na temat polityki zdrowotnej, Kongres potrzebuje wsparcia dla ustanowienia wystarczająco istotnych, wielostronnych zachęt dla dostawców usług medycznych, aby trwale i bezpiecznie wypełnić tę lukę. Jednak popyt na usługi większości lekarzy prawdopodobnie zmniejszyłby się w odpowiedzi na silniejsze zachęty do wartości. Takie zachęty wyeliminowałyby korzystanie z usług, które można bezpiecznie zapobiec, niewłaściwe lub niechciane przez dobrze poinformowanych pacjentów i spowodować zmianę przypisania pracy lekarzy, które mogłyby być wykonywane przez mniej kosztownych pracowników lub zautomatyzować niektóre diagnozy i leczenie. Specjaliści medyczni pamiętają znacznie zmniejszone zapotrzebowanie w okresie rozkwitu zarządzanej opieki. Lekarze podstawowej opieki medycznej zdają sobie sprawę, że większą liczbę pacjentów dobrze opiekują się rówieśnicy korzystający z kontaktów e-mailowych z pacjentami, pielęgniarskimi centrami obsługi telefonicznej i wizytami zespołowymi.
Lekarze mogą skutecznie opierać się politykom, które zagrażają ich dochodom. Ich sprzeciw wobec zarządzanej opieki przyczynił się do jej spadku i szybszego późniejszego wzrostu wydatków na opiekę zdrowotną. Lekarze zneutralizowali pełną realizację przez Medicare obniżek opłat zgodnie ze wzorem na zrównoważony wzrost.
Niektórzy liderzy lekarzy uważają, że utrzymanie dochodu lekarzy może nie być konieczne, aby pozyskać lekarzy jako stewardów sum ubezpieczenia zdrowotnego pacjentów, które obejmują dochody, które ich pacjenci rezygnują lub płacą podatki. Większość specjalistycznych towarzystw lekarskich zobowiązało swoich członków do takiego zarządzania, popierając Kartę Lekarza. Jeśli są w błędzie, czy lekarze mogą odnieść sukces w takim zarządzaniu bez znacznego obniżenia swoich dochodów.
Lekarze mogą lobbować na rzecz powolnej polityki ograniczającej ogólne wydatki na opiekę zdrowotną. Jednak szeroko ukierunkowane odroczenie nie zaspokoi zagranicznych wierzycieli. Lekarze mogą lobbować, aby chronić swoje dochody, ale nie dla innych w branży medycznej. Mogą też zwiększyć swoje dochody, eksportując swoją specjalistyczną wiedzę za pośrednictwem telekomunikacji do szybko rozwijających się krajów, w których występuje niedobór lekarzy. Postęp był szybki w wysokiej jakości usługach telekomunikacyjnych i błyskawicznym tłumaczeniu językowym dla usług, które nie wymagają ręcznych badań lub procedur, lub które mogą być wykonywane przez tańszych pracowników służby zdrowia z odległym nadzorem lekarza.
Rozbieżne linie trendów CBO przedstawiają lekarzom pilny wybór. Jedna ścieżka prowadzi do wzrostu o 2 do 3% rocznej wydajności, solidnej federalnej zdolności kredytowej, a tym samym równego dostępu do dobrej opieki, a druga do lepszej ochrony dochodów lekarzy i tradycyjnych ról, ale do szerszego nieformalnego podziału świadczeń zdrowotnych. Osler przewidział dzisiejszy kod czerwony i niebieski, kiedy pisał: Opieka medyczna musi być zapewniona z najwyższą skutecznością. Zrobić mniej, jest krzywdą dla tych, których traktujemy, i niesprawiedliwością wobec tych, których moglibyśmy leczyć. Którą ścieżkę wybierze lekarz.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł został opublikowany 12 grudnia 2012 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z Centrum Badań nad Doskonałością Kliniczną, Stanford University School of Medicine, Stanford, Kalifornia.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1
[więcej w: ginekologia estetyczna szczecin, przeciwwskazania do masazu, rehabilitacja uraz mózgu ]
[przypisy: odma podskórna, fizykoterapia szczecin, usg doppler tętnic szyjnych ]

Tags: , ,

No Responses to “Kod Czerwony i niebieski – Bezpieczne ograniczanie PKB w służbie zdrowia cd”

 1. Houston says:

  a jaK DOPADNIE CHOROBA,NIE PODDAWAĆ SIĘ

 2. Piotr says:

  Article marked with the noticed of: dietetyk konin[...]

 3. Keystone says:

  Cała ta pisanina o witaminie C, E i różnych metalach obecnych w owocach

 4. Marcel says:

  [..] Odniesienie w tekscie do legitymacja hologram[...]

 5. Weronika says:

  Badajcie sobie poziom potasu w organizmie

 6. Konstanty says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: kurkuma[...]

 7. Hanna says:

  Ja słyszałam i czytałam ksiazke Po co ten Jod

Powiązane tematy z artykułem: fizykoterapia szczecin odma podskórna usg doppler tętnic szyjnych