Zastąpienie Obamacare rzeczywistą reformą opieki zdrowotnej ad

Konkurencja wśród dostawców i wybór wśród konsumentów zawsze był formułą na lepszą jakość przy niższych kosztach, a także może odnieść sukces w opiece zdrowotnej. Aby osiągnąć ten cel, musimy położyć kres dyskryminacji podatkowej wobec osób nabywających ubezpieczenia, musimy wzmocnić i rozszerzyć rachunki oszczędnościowe dla zdrowia i musimy ustanowić silną ochronę konsumentów. Rezultatem będą pacjenci, którzy z przekonaniem wybierze odpowiedni dla nich zasięg, którzy wiedzą i dbają o koszty opieki zdrowotnej i którzy wynagradzają dostawców, którzy skutecznie dostarczają leki. Aby wybór ten był znaczący, reformy rynku ubezpieczeniowego muszą promować konkurencję poprzez eliminację uciążliwych mandatów, ułatwianie zakupu puli i otwarcie rynku międzystanowego. Regulacja musi zapobiegać dyskryminacji ubezpieczycieli wobec osób mających wcześniej istniejące warunki, które utrzymują ciągły zasięg.
Wzmocniony system musi również być takim, w którym Ameryka nadal przewodzi światu w dziedzinie innowacji i gdzie nadal przyciągamy najlepszych i najzdolniejszych, zarówno z naszych miast, jak i z całego świata, do praktyki medycyny. Lekarze powinni spędzać więcej czasu na leczeniu pacjentów, a mniej na praktykach medycyny defensywnej lub przetwarzaniu dokumentacji. Innowatorzy powinni zwiększyć inwestycje w nowe leki, a leki te powinny szybciej dotrzeć na rynek. Osiągnięcie tych celów wymaga reformy zaniedbania medycznego, usprawnienia ram prawnych wspierających interoperacyjność technologii informatycznych oraz silnego przywództwa w zakresie żywności i leków, zaangażowanego w praktyczny i przewidywalny proces zatwierdzania, który odpowiednio ocenia ryzyko.
Wreszcie, aby nasz system opieki zdrowotnej działał dla wszystkich Amerykanów, musimy mieć programy rządowe, które skutecznie służą naszym starszym obywatelom i ludziom w potrzebie, bez rozbijania banku. Innymi słowy, potrzebujemy prawdziwej reformy uprawnień.
Nie wprowadzę żadnych zmian w Medicare dla tych, którzy zapisali się do programu dzisiaj lub zapisali się w ciągu najbliższych 10 lat. Dla młodszych Amerykanów wdrożę system podobny do tego stosowanego przez członków Kongresu. Przyszli beneficjenci będą mieli zestaw zatwierdzonych przez Medicare, gwarantowanych planów ubezpieczeniowych do wyboru, w tym dzisiejszą tradycyjną opcję opłaty za usługę. Plany będą uczestniczyć w procedurze licytacji konkurencyjnej w celu ustalenia składek, które będą naliczać, podobnie jak w planie Medicare dotyczącym leków na receptę, który tak skutecznie kontroluje koszty. Rząd następnie zapewni wsparcie premii, ustalone w stosunku do konkurencyjnych stawek składek i bardziej hojne dla biednych i chorych, niż dla bogatych, co zapewnia, że każdy beneficjent może sobie pozwolić na pokrycie wysokiej jakości. Takie podejście zagwarantuje seniorom wsparcie finansowe i opiekę o wysokiej jakości, na które zasługują, opierając się na konkurencji i wyborze – a nie biurokratach – w celu uzyskania znacznych oszczędności.
Nasze społeczeństwo nigdy nie odwróci się od tych, których nie stać na opiekę, której potrzebują. Zapewnimy wsparcie dla Amerykanów o niskich dochodach i tych nieubezpieczonych osób, których wcześniejsze warunki powodują, że koszt pokrycia jest zbyt wysoki, aby mogli sami zapłacić. Ale moje doświadczenie jako gubernatora i wnioski płynące z próby prezydenta dotyczącej uniwersalnego rozwiązania uniwersalnego przekonają mnie, że to państwa, a nie Waszyngton, powinny prowadzić ten wysiłek.
[przypisy: kasetony świetlne, żuraw warsztatowy, badanie moczu cennik ]
[podobne: odma podskórna, fizykoterapia szczecin, usg doppler tętnic szyjnych ]

Tags: , ,

No Responses to “Zastąpienie Obamacare rzeczywistą reformą opieki zdrowotnej ad”

 1. Voluntary says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: szkolenie microblading[...]

 2. Tacklebox says:

  Nie ma czegoś takiego, jak “medycyna alternatywna”

 3. Milena says:

  [..] Odniesienie w tekscie do gablota muzealna[...]

 4. Helena says:

  Prawie wszystkie owoce mają witaminę C, minerały, barwniki

 5. Riff Raff says:

  [..] Odniesienie w tekscie do leczenie kamicy żółciowej[...]

 6. Nela says:

  Ciekawa jestem tylko czy jeśli wynik będzie świadczył o alergii

Powiązane tematy z artykułem: fizykoterapia szczecin odma podskórna usg doppler tętnic szyjnych