Kodeksy ED o wyższych złożoności – bardziej chorzy, bardziej intensywne praktyki lub niewłaściwe płatności cd

Jeszcze większym problemem jest możliwość celowego, systematycznego korzystania z łatwo wybranych szablonów zaprojektowanych w celu zapewnienia fakturowania na najwyższym możliwym poziomie, zamiast promowania zatwierdzonych zasad decyzji klinicznych i protokołów mających na celu poprawę wydajności i jakości. Chociaż lekarze ED są w coraz większym stopniu zatrudniani przez szpitale, sieci szpitalne lub grupy kontraktowe z wynagrodzeniem opartym na wydajności, 5 OIG utrzymuje indywidualnych lekarzy odpowiedzialnych za rachunki wykonane w ich imieniu, niezależnie od tego, kto bezpośrednio zarządza operacjami fakturowania. Co należy zrobić z tendencją do fakturowania. Pierwszym krokiem jest zrobienie tego, co proponuje raport OIG: edukowanie lekarzy na temat znaczenia prawidłowego rozliczania, przeglądanie zapisów fakturowania w celu zapewnienia, że wyniki są zgodne z wynikami, oraz kontrolowanie lekarzy, którzy konsekwentnie rozliczają się na wyższych poziomach niż ich rówieśnicy.1 Z szerszej perspektywy, nauka operacji ED powinna zostać rozwinięta, aby ułatwić opiekę na czas. Postępy te powinny obejmować opracowanie bardziej efektywnego modelu biznesowego dla ery cyfrowej, który pozwoli praktykującym ED na oderwanie się od komputera i powrót do łóżka chorych i rannych pacjentów.
EHR jest jedną z przyczyn wzrostu opłat za ED, a oszustwa mogą być ułatwione przez te nowe systemy. Jednak to proste wyjaśnienie nie obejmuje szerszej historii tego, co wydarzyło się w amerykańskich ED w ciągu dekady badanej przez OIG. Podczas gdy ED pozostaje siecią bezpieczeństwa socjalnego, stopniowo dziedziczyła także role wcześniej obsługiwane przez lekarzy pracujących w biurze. ED są centralnym obszarem postoju dla pacjentów z ostrymi schorzeniami, stosowania technologii diagnostycznych i podejmowania decyzji o przyjęciu do szpitala, co sprawia, że opieka dentystyczna staje się coraz bardziej złożona.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Z Wydziału Medycyny Ratunkowej, Emory University School of Medicine, Atlanta.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Departament Zdrowia i Opieki Społecznej, Urząd Generalnego Inspektora. Kodowanie trendów w usługach oceny i zarządzania Medicare. Maj 2012 (http://oig.hhs.gov/oei/reports/oei-04-10-00180.pdf).

2. Pitts SR, Pines JM, Handrigan MT, Kellermann AL. Krajowe tendencje w zakresie zajętości służb ratunkowych w latach 2001-2008: wpływ przyjęć pacjentów hospitalizowanych w porównaniu z intensywnością praktyki w oddziale ratunkowym. Ann Emerg Med 2012; 60: 679-686
Crossref Web of Science Medline
3. Cubanski J, Huang J, D Amico A, Jacobsen G., Neuman T. Medicare chartbook. 4 ed. Washington, DC: Kaiser Family Foundation, 2010 (http://www.kff.org/medicare/8103.cfm).

4. Pitts SR, Carrier ER, Rich EC, Kellermann AL. Gdzie Amerykanie dbają o opiekę: coraz częściej nie ma ich w biurze lekarza. Health Aff (Millwood) 2010; 29: 1620-1629
Crossref Web of Science Medline
5. O Malley AS, Bond AM, Berenson RA. Wydanie krótkie nr. 136: rosnące zatrudnienie lekarzy w szpitalach: lepsza jakość, wyższe koszty. Waszyngton, DC: Centrum Studiów nad Zmianą Systemu Zdrowia, sierpień 2011: 1-4 (http: // www schange.com/CONTENT/1230).

Zamknij odniesienia
Artykuły cytowane (16)
Zamknij Cytowanie artykułów
[hasła pokrewne: rehabilitacja we Wrocławiu, rezonans magnetyczny głowy z kontrastem cena, leczenie za granicą bez ekuz ]
[więcej w: stomatolog w kamienicy gryfino, zgrubienie opłucnej, odma płucna powikłania ]

Tags: , ,

No Responses to “Kodeksy ED o wyższych złożoności – bardziej chorzy, bardziej intensywne praktyki lub niewłaściwe płatności cd”

  1. Adrianna says:

    leczenie raka jądra polega na jego usunięciu

  2. Zero Charisma says:

    [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu emg warszawa[...]

  3. Tacklebox says:

    Początkowo wykonaliśmy test na alergie i nic nie wyszło

Powiązane tematy z artykułem: odma płucna powikłania stomatolog w kamienicy gryfino zgrubienie opłucnej