Mutacje BRCA1 w linii germańskiej u kobiet żydowskich i nieżydowskich z rakiem piersi o wczesnym początku ad 9

Jednakże, testowanie mutacji 185delAG u ogólnej populacji Żydów aszkenazyjskich powinno czekać na większe badania populacyjne, które potwierdzą penetrację 185delAG i sformułowanie wytycznych dla poradnictwa genetycznego i opieki klinicznej nad kobietami, które niosą mutację. Finansowanie i ujawnianie informacji
Częściowo wspierane przez granty (do Centrum Analizy Ryzyka Raka) od Massachusetts General Hospital i Oncor.
Jesteśmy wdzięczni kobietom, które uczestniczyły w tym badaniu i ich lekarzom kierującym; do Mel Kronick i Morgana Conrada (z Applied Biosystems) za porady i za dostarczanie programów do analizy sekwencyjnej wciąż będących w fazie rozwoju; Mardze White i Lisie Sadzewicz (z OncorMed) za udostępnienie odczynników i informacji o protokołach sekwencjonowania BRCA1; oraz członkom bazy danych Breast Cancer Information Core, w szczególności Rogerowi Wisemanowi i Barbarze Weber, którzy dzielą się informacjami na temat sekwencjonowania i danymi na temat polimorfizmów BRCA1.
Author Affiliations
Z Centrum Analizy Ryzyka Raka i Massachusetts General Hospital Cancer Center, Charlestown, Mass. (MGF, DJM, MK, IH, EO, HU, SS-A., PB-R., CE, KJI, SHF, DAH) ; oraz Departamenty Patologii (DCS) i Onkologii Medycznej i Chirurgicznej (DMF, BLS, JWY, DAH), Szpital Ogólny w Massachusetts; Departament Biostatystyki, Harvard School of Public Health (DMF); Dana-Farber Cancer Institute (JEG); Szpital Beth Israel (RBD); i Faulkner Hospital (KAM) – wszystko w Bostonie.
Prośba o przedruk do Dr. Haber z MGH Cancer Center, CNY7, Bldg. 149, Charlestown, MA 02129.
[patrz też: otepienie starcze, padaczka pourazowa objawy, półpasiec u dzieci zdjęcia ]

Tags: , ,

No Responses to “Mutacje BRCA1 w linii germańskiej u kobiet żydowskich i nieżydowskich z rakiem piersi o wczesnym początku ad 9”

 1. Swerve says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu psychotesty dla kierowców[...]

 2. Necromancer says:

  Tętniak mózgu objawy niepozorne

 3. Aleksander says:

  Article marked with the noticed of: catering dietetyczny[...]

 4. Esquire says:

  Mam obsesję punkcie potworności jaką jest tętniak mózgu.

Powiązane tematy z artykułem: otepienie starcze padaczka pourazowa objawy półpasiec u dzieci zdjęcia