Zabezpieczenie przyszłości amerykańskiej służby zdrowia ad

Każdy rozumie granice naszego obecnego systemu, którego nagroda wzrasta w ilości opieki, a nie w poprawie jakości. Mimo to zmiana była trudna – i dlatego moja administracja została tak zachęcona przez reakcję na reformy w prawie opieki zdrowotnej. W całym kraju grupy dostawców współpracują z nami, aby utworzyć odpowiedzialne organizacje opiekuńcze, a coraz więcej szpitali zmierza w kierunku płatności pakietowych. Współpracujemy ze szpitalami w całym kraju, aby zapobiegać infekcjom związanym z opieką zdrowotną i uniknąć możliwej do uniknięcia readmisji – a osiągnięcie naszych celów łącznie może zaoszczędzić 35 miliardów dolarów i 60 000 osób w ciągu 3 lat. I budujemy naszą siłę roboczą w służbie zdrowia, rozpoznając potrzeby starzejącej się populacji, a także potrzeby osób, które zostaną nowo ubezpieczone. Idąc dalej, pozostaniemy partnerem, który będzie współpracował, aby wzmocnić nasz system i pomóc w zapewnieniu jak najlepszej opieki. Oczywiście, jest jeszcze więcej, ponieważ wiele przepisów prawa wchodzi w życie w 2014 r., Kiedy 30 milionów obecnie nieubezpieczonych osób wreszcie zacznie szukać niedrogiego ubezpieczenia. Nasz rynek ubezpieczeniowy zostanie wzmocniony, więc firmy ubezpieczeniowe nie mogą zaprzeczyć pokryciu ani obciążać nikogo więcej na podstawie wcześniejszego stanu, a rodziny z klasy średniej, które nie otrzymują ubezpieczenia w pracy, mogą otrzymać ulgi podatkowe, aby ostatecznie zapewnić pokrycie w przystępnej cenie. W rezultacie, po raz pierwszy w historii Ameryki, ludzie, którzy tracą pracę, zmieniają pracę, rozpoczynają działalność gospodarczą lub wcześnie przechodzą na emeryturę, będą wiedzieli, że mogą znaleźć ubezpieczenie dla siebie i swoich rodzin.
Jeśli zostanę wybrany na drugą kadencję, będę kontynuował wszystkie prace, które wspólnie rozpoczęliśmy, aby wdrożyć Ustawę o przystępnej cenie. Stwierdziłem również, że potrzebne są dodatkowe kroki. Potrzebujemy stałej poprawki do formuły wadliwej płatności Medicare, która zagraża refundacji lekarzy, a nie tymczasowych środków, które Kongres nadal wysyła na moje biurko. Popieram reformę nadużyć medycznych, aby zapobiec niepotrzebnym procesom sądowym, nie wprowadzając arbitralnych pułapów, które nie robią nic, aby obniżyć koszty opieki. Wiem też, że musimy nadal wspierać badania nad naukami o życiu i zapewnić, że nasz system regulacyjny pomoże wprowadzić nowe metody leczenia i narzędzia do aptek, gabinetów lekarskich i szpitali w całym kraju. Utrzymam wysoki poziom Medicare i Medicaid, starając się zwiększyć skuteczność programów bez naruszania podstawowych gwarancji.
Mój przeciwnik w tych wyborach, Mitt Romney, ma radykalnie inną wizję przyszłości naszego systemu opieki zdrowotnej – nawet jeśli oznacza to ucieczkę od przeszłości jako architekt reformy służby zdrowia w Massachusetts. Zacznie od zniesienia Obamacare pierwszego dnia. Twoi pacjenci będą ponownie obciążeni nadmiernymi opłatami za opiekę prewencyjną, a miliony Amerykanów będą jedną chorobą lub urazem z powodu bankructwa. On cofnie postęp, który poczynimy w kierunku bardziej skoordynowanego systemu dostarczania. Romney i jego kolega z pracy, kongresmen Paul Ryan, zaproponowali budżet, który może wymusić drastyczne cięcia w inwestycjach w badania medyczne, eliminując 1600 grantów National Institutes of Health i spowalniając nasz postęp w przełomach naukowych i medycznych
[patrz też: leczenie za granicą bez ekuz, rehabilitacja uraz mózgu, ginekologia estetyczna szczecin ]
[podobne: stomatolog w kamienicy gryfino, zgrubienie opłucnej, odma płucna powikłania ]

Tags: , ,

No Responses to “Zabezpieczenie przyszłości amerykańskiej służby zdrowia ad”

 1. Broomspun says:

  Dotyczy to calej masy ziol, darow natury

 2. Diana says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu stomatolog Warszawa Żoliborz[...]

 3. The Dude says:

  Uprawiam delikatnie sport

 4. Brajan says:

  [..] Odniesienie w tekscie do leczenie kamicy żółciowej[...]

 5. Julian says:

  Niedoczynność tarczycy to dość uciążliwa choroba i trzeba brać leki praktycznie cały czas

 6. Overrun says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: rehabilitacja[...]

 7. Mr. Gadget says:

  z wyrostkiem nie ma żartów

Powiązane tematy z artykułem: odma płucna powikłania stomatolog w kamienicy gryfino zgrubienie opłucnej