Zabezpieczenie przyszłości amerykańskiej służby zdrowia

Redakcja zwróciła się do demokratycznych i republikańskich kandydatów na prezydenta, prezydenta Baracka Obamy i byłego gubernatora Massachusetts, Mitta Romneya, aby opisali swoje platformy opieki zdrowotnej i ich wizje dotyczące przyszłości amerykańskiej opieki zdrowotnej. Ich stwierdzenia są następujące. Od momentu objęcia urzędu, głównym wyzwaniem, przed którym stanęliśmy jako naród, było odzyskanie i odbudowanie od najgorszego kryzysu gospodarczego od czasu Wielkiego Kryzysu. Podjęliśmy nadzwyczajne kroki, aby naprawić bezpośrednie szkody i położyć fundament pod ekonomiczną budowę, która przetrwa. Pierwszym ważnym krokiem w tej drodze było podjęcie działań mających na celu przywrócenie opieki zdrowotnej jako podstawowego filaru bezpieczeństwa klasy średniej.
Dzięki Tobie Ameryka jest pobłogosławiona najbardziej utalentowanymi pracownikami służby zdrowia na świecie, którzy wykonują heroiczną pracę służąc i ratując naszych obywateli. Ale od lat napotykacie system opieki zdrowotnej, który był coraz bardziej załamany. Firmy ubezpieczeniowe miały niekontrolowane uprawnienia do dyktowania opieki i ograniczenia oraz anulowania ubezpieczenia pacjentów. Dziesiątki milionów Amerykanów pozostało nieubezpieczonych i niedożywionych. Koszty opieki zdrowotnej rosły w niezrównoważonym tempie, a nasz system dostaw nagradzał opieką nad jakością opieki. Spędzałeś więcej czasu na formularzach ubezpieczeniowych i listach apelacyjnych, a mniej na robieniu tego, co wytrenowałeś: opiece nad pacjentami. Ale po stu latach prób, szeroka koalicja lekarzy, pielęgniarek, szpitali, firm, AARP i pacjentów pomogła mi podpisać ustawę o przystępnej cenie.
Zwolennicy i przeciwnicy odnoszą się do prawa jako Obamacare. Nie mam nic przeciwko, ponieważ mnie to obchodzi. A z powodu Obamacare idziemy w kierunku systemu opieki zdrowotnej, który szeroko zapewnia bezpieczeństwo zdrowotne.
W przypadku większości Amerykanów, którzy otrzymują ubezpieczenie zdrowotne za pośrednictwem swojego pracodawcy, prawo to nie zmieni, ale zwiększy bezpieczeństwo i niedrogie ubezpieczenie. Dzisiaj, 105 milionów ludzi doświadczyło całkowitego zniesienia ubezpieczenia, więc twoi pacjenci nie muszą już borykać się z tragedią zbliżania się do limitu życia w trakcie rundy chemioterapii lub epizodu na oddziale intensywnej terapii. Większość twoich pacjentów może teraz uzyskać profilaktyczną opiekę bez płacenia odliczeń i copays, opieki, którą wiesz, ratuje życie, od wczesnych badań raka okrężnicy i raka piersi do testów sercowo-naczyniowych i szczepionek przeciw grypie. Ze względu na nowe limity kosztów ogólnych ubezpieczeń, 13 milionów Amerykanów otrzymało ponad miliard dolarów rabatów – a do 2019 roku, zdaniem ekonomistów, składki rodzinne będą o około 2000 dolarów niższe.
Ustawa wyłapuje również marnotrawstwo i oszustwa w Medicare i Medicaid, pozbywa się nadpłat ubezpieczeniowych, reinwestuje te oszczędności z powrotem w system i dodaje 8 lat na wypłacalność Medicare. Obamacare zamyka dziurę w paczce Medicare – oszczędzając ludziom średnio 600 $ w zeszłym roku – i wzmacniając twoje wysiłki, aby twoi pacjenci stosowali się do swoich leków. Ponad 3 miliony młodych dorosłych, którzy w przeciwnym razie byliby nieubezpieczeni, objęci są planem swoich rodziców aż do ukończenia 26 roku życia, a nawet 17 milionów dzieci z wcześniej istniejącymi chorobami nie jest zagrożonych odmową ubezpieczenia. Właściciele małych firm otrzymują ulgi podatkowe, aby zapewnić ochronę swoim pracownikom i wkrótce będą mogli połączyć siły, aby uzyskać lepsze stawki, tak jak wielkie korporacje.
Jak na pewno doświadczasz każdego dnia, widzimy także znaczny ruch w pojawianiu się nowych modeli opieki
[podobne: leczenie za granicą bez ekuz, łóżka rehabilitacyjne, anatomia palpacyjna ]
[hasła pokrewne: zespół neurasteniczny, odma podskórna leczenie, dermatolog od czego jest ]

Tags: , ,

No Responses to “Zabezpieczenie przyszłości amerykańskiej służby zdrowia”

 1. Michalina says:

  Jako, ze jestem cukrzykiem, kupiłem ten zachwalany olej

 2. Take Away says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: ginekolog Warszawa Śródmieście[...]

 3. Aniela says:

  Jestem w ciąży

 4. Dredd says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu uśmiech[...]

 5. Wiktoria says:

  wydaje mi się, że miałam kiedyś coś takiego

Powiązane tematy z artykułem: dermatolog od czego jest odma podskórna leczenie zespół neurasteniczny