Zastąpienie Obamacare rzeczywistą reformą opieki zdrowotnej

Redakcja zwróciła się do demokratycznych i republikańskich kandydatów na prezydenta, prezydenta Baracka Obamy i byłego gubernatora Massachusetts, Mitta Romneya, aby opisali swoje platformy opieki zdrowotnej i ich wizje dotyczące przyszłości amerykańskiej opieki zdrowotnej. Ich stwierdzenia są następujące. Opieka zdrowotna jest jedną z największych zalet naszego narodu i najpoważniejszych wyzwań. Ludzie przyjeżdżają z całego świata, aby otrzymać leczenie w najlepszych amerykańskich ośrodkach medycznych, jednak zbyt wielu naszych obywateli ma trudności z uzyskaniem dostępu do podstawowych usług. Żadna kwestia nie dotyczy głębszej lub bardziej osobistej troski niż gwarancja zdrowia naszych bliskich. Żaden Amerykanin nie powinien się obawiać, że nie zostanie pozostawiony bez opieki w środku najbardziej zaawansowanego systemu opieki zdrowotnej na świecie.
Zdjęcie Gage Skidmore. Niestety, nasze wyzwania rosną z każdym rokiem. Wyższe składki znacznie zmniejszyły pensje, które nigdy nie wzrosną. Utrata pracy oznacza utratę polisy ubezpieczeniowej w chwili, gdy rodzina może sobie na nią pozwolić, a osoby z wcześniej istniejącymi chorobami mogą pozostać bez zmian, mimo że wymagają największej ostrożności. Ogromna biurokracja przytłacza nawet najbardziej doświadczonych konsumentów, jednocześnie zabierając zbyt dużo czasu dla każdego lekarza i spowalniając innowacje w naukach przyrodniczych. Dzięki temu wszyscy eksperci nadal ostrzegają, że obecna ścieżka jest niezrównoważona – że z powodu wszystkich jej frustracji system staje się coraz droższy i ostatecznie doprowadzi do bankructwa naszego rządu.
Przejęcie przez prezydenta Obamy 2700 stron federalnych nie rozwiązuje naszych problemów. Jego bilion dolarów podwyżek podatków uderza w klasę średnią i napędza innowacje medyczne za granicą. Jego 700 miliardów funtów w ciężarze Medicare nie będzie opłacalne , zgodnie z programem powierników programu, zagraża dostępowi do opieki dla seniorów i wyrzucaniu milionów beneficjentów z zasięgu, na którym polegają. Miliony innych Amerykanów, którym powiedziano, że mogą utrzymać ich zasięg, stracą to, a ponad jedna trzecia nowych przypadków przejdzie przez dramatyczną ekspansję zepsutego systemu Medicaid. Po tym wszystkim, jego plan nadal nie kontroluje kosztów (zgodnie z głównym aktuariuszem Medicare) lub w celu zapewnienia długotrwałego rozwiązania problemu narodu (według sekretarza skarbu), więc pozostawia te zadania zarządowi 15 niewybranych biurokraci uprawnieni do ominięcia Kongresu i narzucenia drastycznych cięć.
Jeśli zostanę wybrany na prezydenta, odwołam Obamacare i zastąpię go – nie kolejną ogromną ustawą federalną, która rzekomo rozwiąże wszystkie nasze problemy z Waszyngtonu, ale zdroworozsądkowymi, skoncentrowanymi na pacjentach reformami dostosowanymi do wyzwań, przed którymi stoimy.
W systemie opieki zdrowotnej, który sobie wyobrażam, koszty zostaną pod kontrolą, nie dlatego, że zarządza to biurokracją, ale dlatego, że wszyscy – dostawcy, ubezpieczyciele i pacjenci – mają motywację, aby to zrobić. Rodziny będą miały możliwość utrzymania swojego sponsorowanego przez pracodawcę zakresu, ale będą również miały możliwość korzystania z większego wyboru, możliwości przenoszenia i bezpieczeństwa przy zakupie własnych planów ubezpieczeniowych. W rezultacie będą oni wrażliwi na cenę, świadomi jakości i będą mogli wyszukiwać pożądane funkcje. Ubezpieczyciele będą musieli konkurować o swoją działalność. Dostawcy zaczną działać w kontekście, w którym koszt i cena nareszcie się liczą
[podobne: praktyka lekarzy rodzinnych, żuraw warsztatowy, rehabilitacja we Wrocławiu ]
[przypisy: rozedma podskórna, lorkaseryna, padaczka pourazowa ]

Tags: , ,

No Responses to “Zastąpienie Obamacare rzeczywistą reformą opieki zdrowotnej”

 1. Teodor says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: poradnia zdrowia psychicznego poznań[...]

 2. Błażej says:

  Jakiś czas temu pewna firma wprowadziła na Polski rynek test na niedoczynność tarczycy

 3. Aleksander says:

  [..] Cytowany fragment: szkoła wizażu[...]

 4. Suicide Jockey says:

  poza tym skurcze, bóle głowy, nerwowość

Powiązane tematy z artykułem: lorkaseryna padaczka pourazowa rozedma podskórna